Hakkımızda

Misyon

Taahhüdümüz altında olan tüm projelerimizi en temel “emniyetli, estetik ve ekonomik” mühendislik misyonuyla tamamlarken, yenilikçi, akılcı, çözüm odaklı hareket ediyoruz.

Vizyon

Aile şirketi olan firmamız, nesillerdir aktarılan bilgi ve deneyimleri yaşatmak için çalışır. Güçlü ticari bağlantılar ve iş birlikleriyle; genç ve dinamik kadrosuyla sektördeki katma değerini katlayarak artırmayı amaçlar. 

 

Hakkımızda

Alüminyum sektöründe 1997 yılından günümüze faaliyet gösteren firmamız bu süre zarfında Türkiye’ nin birçok bölgesinde ve Yurt dışı projelerinde; hastane, kamu binaları, spor tesisleri, okul, üniversite eğitim binaları, kongre ve kültür merkezleri gibi birçok üst yapı işleri ile birlikte, projelerine imza atmıştır.

 

  Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla inşaat taahhüt iş kolunda saygın ve güvenilir bir tutum sergileyen firmamız taahhüt ettiği inşaat işlerini emniyet içerisinde kaliteli, hızlı ve ekonomik maliyetlerle tamamlayarak önemli bir marka olmayı başarmıştır.

 

   Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve en sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, deneyimli, genç ve dinamik mühendislerimiz ve profesyonel çalışanlarımızla sektörde istikrarlı büyüme ilkesi doğrultusunda faaliyet göstermeye devam etmektedir.

27

Yıllık Tecrübe

27

Yıllık Güven

3

Yurt dışı Proje

2500+

Tamamlanan Proje